ÜRÜN FİYATLARI 
 ÜRÜN KATALOĞU
Teknik Bilgiler 
Faydalı Linkler 
 SİTE İÇİ ÜRÜN ARAMA
Aradığınız Ürün Adını Giriniz
 DUYURULAR
15.07.2019
  ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNASI ROTHENBERGER KAMPANYALI SATIŞLARI BAŞLADI

15.07.2019
  .......SİRKÜLASYON....... .....POMPALARINDA ......... .......K A M P A N Y A .. TOPTAN FİYATINA PERAKENDE

15.05.2016
  

15.07.2019
  RIDGID micro CD-100 GAZ KAÇAK DEDEKTÖRÜDE KAMPANYA

15.07.2019
  TİMKO SOKAK ŞUBEMİZ HİZMETE GİRMİŞTİR.ANADOLU BULVARI ATB KARŞISI T BLOK NO:T4-T5-T6 TEL:0312.397 95 95

15.07.2019
  ROTHENBERGER R 600 KANAL AÇMA MAKİNASI KAMPANYALI SATIŞLAR BAŞLADI
BIO PURE Bio Pure BİOLOJİK BAKTERİLER
Ürün Adı : z DİĞER ÜRÜNLER
Modeli : BIO PURE BİYOLOJİK BAKTERİ
ÜRÜN AÇIKLAMALARI

                                                                                                          15 / 07 / 2019 
BIO PURE BİYOLOJİK BAKTERİ
KOKU VE TIKANIKLIK İÇİN
BİYOLOJİK BAKTERİ %100 ETKİLİ

 

AÇIKLAMA: 1983 Yılında kurulan Firmamız; teknik malzeme konusunda bilgi birikimi ve malzeme çeşitleriyle hizmet vermektedir BIO PURE TÜRKİYE LOĞOSU BIO PURE ÜRÜNLERİ, BİYOLOJİK BAKTERİ


 

BIO PURE NEDİR

Bio-pure  oldukça yoğun enzimler ve bakterilerin mükemmel kombinasyonu ile çalışır.Bakterilerimiz uygun nem oranında ve sıcaklıkta 20 dakika gibi kısa bir sürede üreyebilirler.Sadece 8 saat içerisinde
 1 ana bakteri 17 milyon yeni bakteriye türer.

Enzimler esas olarak organik katalizörlerdir ve kimyasal reaksiyonların hızını arttırmada kullanılır.
Mevcut enzimler  BACİLLUS,ASPERGİLLUS ve TRİCHODERMA  türleri gibi bakteri mantarlardan türetilir..
Konsantre bakterilerimiz ‘’ Patentli’’ bir mikroenkapsülasyon yöntemi ile Betaglukan Sakızı ile kaplanır.Ürün su ile karıştırıldığında koruyucu bariyer çözünür ve uygulama için ilk nesil bakterinin mümkün olan en yüksek sayıda hazır olmasını sağlar.Bu kaplama yöntemi Bio-pure ‘un raf ömrünün minimum 2 yıl olmasını sağlar.

Bütün kültür örnekleri SALMONELLASIZ olarak test edilmiştir.

BIO-PURE  KOSTİK veya ASİDİK değildir.İnsanlar , hayvanlar ve  bitkiler için tamamen güvenli ve 
% 100 DOĞALDIR.
BIO-PURE ürün kalitesini geliştiren 4 ana enzim içerir.

Nişasta sindiren – AMİLAZ

Protein sindiren – PROTEAZ

Selüloz sindiren – SELÜLAZ

Yağ sindiren      – LİPAZ      temel bileşenlerdir.


Enzim atığı bozmaya başladığında Bio-pure içindeki canlı bakteri devreye girer ve sindirim başlar.
Bio-pure ürünlerinde son teknoloji kullanılmıştır.İçindeki her madde çevre dostudur,fonksiyoneldir ve verimli bir biodejenerasyon sürecine katkıda bulunur.Bu özellikleri Bio-pure  ürünlerini eşsiz kılar.

Uygun bakteri suşlarını uygun enzimlerle bir araya getirerek Bio-pure ürün formülleri anında etkiye sahiptir.Bu anlık sindirim bakteri suşlarının besin kaynaklarına  ‘’ yapışmaları ‘’ için olanak sağlar ve bakteriler  besin kaynakları bitene kadar yemeye devam ederler.
BU BESİN KAYNAĞININ SİZİN   ‘’ PROBLEMİNİZ ‘’ OLDUĞUNU HATIRLAMAKTA
FAYDA VAR.

Kullanım Alanları

KULLANIM ALANLARI Drenaj hatları, foseptikler, Dengeleme tankları, Soğutma kuleleri,Yağ tutucular, At ve besi çiftlikleri, Kümes hayvancılığı, Evcil hayvan kokuları Pisuar,zemin giderleri ve klozet kokuları ve diger kullanım alanları...

Gölet ve Akvaryum

Organik atık tortulaşmalarını ,zehirli amonyak konsantrasyonlarını ve su yosunlarının çoğalışını azaltmada ve ortadan kaldırmada etkili bir üründür. % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYET GARANTİSİ VERİR.

 

Endüstriyel

Doğal pH ‘a sahiptir ve geri dönüşümlüdür. Yavaş drenaja ,boru tıkanıklıklarına ,atık birikintilerine son verir.Düşük maliyetli, verimli ve ekonomiktir. Bio-pure enzim ve bakterileri BİRLEŞMİŞ MİLLETLER sponsorluğunda 2 yıllık bir çalışmayla 132 seçenek arasında 1. seçilmişlerdir.

 

Ev ve Çiflik

Tüm doğal bakteri kültürlerinden,enzimlerden ve başlangıç besinlerden seçilen bir karışım ,ki bunlar tohum olarak çok verimlidir.Evsel ve endüstriyel organik atıkların geniş bir biyolojik ayrışma için bakım kültürüdür,hayvan ,bitki ve dışkı atıkları, kağıt hamuru ve kağıt dahil sıvı protein ve yağ içerir.

 

Sağlık

BIO – PURE atık arıtmanın hiçbir yığınında Salmonella olmadığı garanti edilir. Bu sistem kostik ve asidik değildir ve çevre için güvenlidir; Bitkiler, hayvanlar ve insanlar için güvenli ve % 100 doğaldır. Güvenlik sertifikasına sahiptir. (M.S.D.S) FDA onaylıdır.

Otel, Hastane ve Yazlık Siteler

BIO PURE Arıtma sorunu olan Otel, Hastane, Fabrika gibi işyerleri ile Deniz ve göl kenarında ki konutlar ve Site topluluklarının sorunlarını çözerek yöneticilere nefes aldıran basit bir sistemdir. Mevcut personelinizle uygulama yapma olanağı bulunmaktadır.


GÜNCEL TESİSAT MALZEME FİYATLARI ANKARAGÜNCEL TESİSAT MALZEME FİYATLARI ANKARA
 
ANKARA’DA SIHHİ TESİSAT, ANKARA’DA KALÖRİFER TESİSATI MALZEMELERİ, ANKARA’DA DOGALGAZ TESİSAT MALZEMELERİ,GÜNCEL FİYATLAR BIO PURE bio püre biopure ATIK SU ARITMA FOSEPTİK TEMİZLEME ANA BAYİİ  Bio-AK Atikvekokuyönetimi  Bio-Pure Atık Arıtma, bakteri arıtma, atık su arıtma, Bio Pure Baktteri Arıtma, Otel Mutfak Golf Gölet Yağ tutucu, KAR-EL İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ LTD ŞTİ. ULUS- MERKEZ : 0312 311 24 44 TİMKO-ŞUBE : 0312 354 34 35

FİYAT LİSTESİ
ÜRÜN FİYAT LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kar-el.com.tr